(22) 48 75 333, od pon. do pt. w godz. 9.00-17.00
Z DUMĄ DZIELIMY Z TOBĄ WSPÓLNE PASJE

Hachette to więcej niż zwykłe kolekcje – to całościowe doznanie! Ekscytująca, wciągająca, prowokująca i dająca satysfakcję możliwość zagłębienia się w świat, który kochasz!

Kolekcje dla wszystkich!

Nasz zespół redakcyjny tworzy najlepsze treści, które zabiorą Cię w odkrywczą podróż.

Nasz zespół redakcyjny tworzy najlepsze treści, które zabiorą Cię w odkrywczą podróż.

Oferujemy wysokiej jakości produkty z realistycznymi detalami.

Oferujemy wysokiej jakości produkty z realistycznymi detalami.

Ciesz się kolekcjami i najlepszą obsługą klienta!

Ciesz się kolekcjami i najlepszą obsługą klienta!

NASI PARTNERZY

Warner Bros
Marvel
One Piece
Disney
Hasbro
Fiat

NASZA MISJA

WCIĄGAJĄCA NARRACJA I INSPIRUJĄCE TREŚCI Każde wydanie to wysokiej jakości czasopismo z obszernymi informacjami, arkuszami danych i materiałami pomocniczymi, które wzbogacają ogólne wrażenie.

 • EKSKLUZYWNE KOLEKCJE KSIĄŻKOWE

  EKSKLUZYWNE KOLEKCJE KSIĄŻKOWE

  Wzbogać swoją bibliotekę o nowe i ekskluzywne kolekcje! Stworzone, aby zaspokoić Twoje pasje i ciekawość, od klasyki literatury po najnowsze tytuły naukowe.
 • KOMIKSY

  KOMIKSY

  Zatrać się w niesamowitym świecie komiksów – od Marvela i DC Comics po Thorgala i Transformers.
 • KOLEKCJE DLA DZIECI

  KOLEKCJE DLA DZIECI

  Dziel się niezapomnianymi chwilami z rodziną dzięki produktom dedykowanym dzieciom, pełnym zabawy, odkryć i ciekawostek.
 • ROBÓTKI RĘCZNE I KREATYWNE POMYSŁY

  ROBÓTKI RĘCZNE I KREATYWNE POMYSŁY

  Bądź kreatywny! Wybieramy najlepsze i najbardziej wyjątkowe robótki ręczne, zapewniając progresywną naukę, która obejmuje instrukcje krok po kroku i modne wzory. Dzięki naszym kolekcjom uczenie się nowej umiejętności będzie równie satysfakcjonujące co przyjemne.
 • UNIKALNE KOLEKCJE

  UNIKALNE KOLEKCJE

  Poznawaj świat, czytając nasze zeszyty pełne informacji i zbieraj ekskluzywne kolekcje — od samochodów i komiksów po figurki filmowe.
 • MODELARSTWO

  MODELARSTWO

  Przeczytaj wszystko na swój ulubiony temat i buduj w zmniejszonej skali unikalne modele odtwarzające oryginały w najdrobniejszych detalach: samochody, statki, superbohaterów, roboty i nie tylko!

NASZE DZIEDZICTWO

 • 1826 Od 1826 roku Hachette Livre promuje kulturę, treści i edukację na całym świecie. Wydawnictwo składa się z wielu działów.

 • 1988 W 1988 roku Hachette Livre zaczęła inwestować w serie kolekcjonerskie. Hachette Collections publikuje obecnie w 16 językach i jest obecna w 38 krajach, będąc przy tym największym wydawcą publikacji kolekcjonerskich na świecie.

 • 2000 W 2000 roku powstały Hachette Kolekcje — polski oddział Hachette Livre Group — zajmujący od początku swojego istnienia czołową pozycję na rynku wydawniczym.

 • 2001 Od 2001 r. Hachette Kolekcje wydaje wysokiej jakości publikacje kolekcjonerskie. Bogate i aktualizowane treści redakcyjne, oraz ciągłe badania nad innowacjami produktów pozwalają na dostarczanie oryginalnych i ekskluzywnych produktów redakcyjnych odpowiednich dla wszystkich odbiorców.

 • 38 krajów

 • 16 języków

 • +1000 kolekcji

 • +100m klientów, którzy
  wybrali nasze
  kolekcje

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I ETYKA BIZNESU

Zachowanie odpowiedzialnej, ekologicznej postawy to kluczowy i głęboko zakorzeniony aspekt polityki korporacyjnej Grupy Hachette.

POLITYKA ŚRODOWISKOWA HACHETTE PARTWORKS
Jesteśmy nieustannie głęboko zaangażowani w zminimalizowanie negatywnego wpływu naszej firmy na środowisko, w związku z czym stale rozwijamy, udoskonalamy i modyfikujemy naszą strategię w zakresie ochrony środowiska.

LINK:
kolekcja-hachette.pl/zobowiazania

Dodano numer(y)
wyczyść koszyk